FAQ

AKO TO BUDE CELÉ PREBIEHAŤ?

Prídete do priestorov VR.lasertag.sk (ideálne cca 5 min. vopred). Pred samotnou hrou je krátky brífing, na ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie o VR zariadení a jeho ovládaní, o pobyte vo virtuálnom priestore, stručné bezpečnostné pokyny. Vybavíme Vás VR zariadením a môžte sa vrhnúť do akcie.

Netreba mať žiadne obavy, náš game mastrer Vám všetko potrebné ukáže a vysvetlí.

AKÁ JE CENA VSTUPU?

  • 2 osoby: 49.- Eur / 4 osoby 99.- Eur

Cena je za 1 vstup v trvaní do 1 hodiny. V rámci neho môže odohrať daný počet osôb (spolu naraz) 4 hry v štandardnej dĺžke (cca 10 minút/ 1 hra).

Prevádzkovateľ nie je plátca DPH

AKÝ JE MOŽNÝ POČET ÚČASTNÍKOV?

Dvaja prípadne štyria hráči.

Teoreticky je možné, aby prišiel aj 1 hráč, game master sa rád podujme robiť mu sparingpartnera :-).

Je možné aj to, aby účastníkov prišlo viac a pri hrách sa striedali. Maximálny počet návštevníkov na 1 návštevu je 10, v prípade záujmu návštevy väčším počtom hráčov nás prosím vopred kontaktujte.

KOĽKO VR LASERTAG TRVÁ?

Celá návšteva štandardne trvá cca  do 1 hodiny a pozostáva z 3 fáz:

1.) Úvod – privítanie účastníkov, odloženie nepotrebných vecí, organizačné a bezpečnostné pokyny, inštruktáž, vystrojenie účastníkov VR zariadením.

2.) VR lasertag – samotná hra – štandardne 4 x cca 10 + prestávky

3.) Ukončenie – odstrojenie/ odobratie VR zariadení, vyhodnotenie/ štatistiky, záver.

Štandardný scenár je možné po dohode upraviť/ zmeniť.

AKO SA DÁ UHRADIŤ VSTUPNÉ?

Momentálne je možná platba úhradou na účet PRED absolvovaním termínu a na mieste v hotovosti. Pracujeme na implementácii aj ďalších platobných metód.

ČO JE VLASTNE TO VR ZARIADENIE?

To čo dostanete Vy – náhlavná súprava (VR okuliare a slúchadlá), VR ovládače (do rúk).

NEMÔŽEM SA POTKNÚŤ O KÁBLE?

Žiadne káble od Vás nikam nevedú, pohybujete sa úplne voľne a prirodzene. Po pár minútach pobytu vo virtuálnom priestore VR zariadenie zrejme ini nebudete vnímať.

ČO AK NOSÍM DIOPTRICKÉ OKULIARE?

V zásade pod VR okuliare si ich dať môžete, závisí však od veľkosti a tvaru Vašich okuliarov, či sa Vám zmestia a budú pohodlne sedieť. Väčšinou to tak je.  Vo všeobecnosti odporúčame radšej kontaktné šošovky, v prípade nižších dioptrií okuliare pravdepodobne nebudete potrebovať  vôbec.

AKÉ JE RIZIKO KINETÓZY?

Každý jedinec je jedinečný, takže 100% to vylúčiť nemožno. Aby sme však toto riziko minimalizovali, používame VR zariadenie špičkových parametrov, takisto v priestore prirodzene chodíte, neteleportujete sa. Výsledkom je, že pocit nevoľnosti je vysoko ojedinelý. 

AKO SA TREBA OBLIECŤ?

V podstate akokoľvek, podstatné je, aby ste sa cítili pohodlne. Myslite na to, že sa s veľkou pravdepodobnosťou budete dosť hýbať .

Neodporúčame vysoké opätky.

JE NEJAKÁ VEKOVÁ HRANICA?

Pokiaľ ide o minimálny vek, je to na zvážení rodiča. VR lasertag nie je nijako náročná aktivita, je však dobré, aby dieťa chápalo podstatu hry a musí rešpektovať inštrukcie a pokyny game mastra. Vo všeobecnosti máme vekovú hranicu od 8 rokov (vrátane).

ČO AK NIEKTO Z TÍMU NEHOVORÍ PO SLOVENSKY?

Úvodná inštruktáž aj úvodný brífing je k dispozícii  aj v angličtine, prípadne nemčine a ruštine. Zvyšok hry už hráči komunikujú väčšinou iba medzi sebou. Naši game mastri plynule komunikujú v angličtine.

JE NUTNÁ REZERVÁCIA?

V zásade ano. Čas ktorý nie je rezervovaný využívame na údržbu systému a iné obslužné aktivity. Ak sa už náhodou vyskytne potreba jednať ihneď, určite odporúčame aspoň zatelefonovať a preveriť si možnosť účasti. Samozrejme radi uvidíme a obslúžime aj návštevníkov „z ulice“, chceme však predísť Vášmu sklamaniu z toho, že nás v priestoroch nezastihnete, prípadne systém nebude v použiteľnom stave.

ČO AK NEPRÍDEME VČAS?

Ak to bude možné, game master sa bude snažiť umožniť Vám zážitok absolvovať aspoň v obmedzenej miere (samozrejme bez nároku na „dohratie“ zmeškaných hier). Ak meškanie neumožňuje ani to, Vaša rezervácia prepadá bez nároku na vrátenie platby, preto odporúčame plánovať s dostatočnou časovou rezervou. 

KDE SI MÔŽEM PREČITAŤ KOMPLETNÉ PODMIENKY ÚČASTI?

S podmienkami účasti je potrebné sa oboznámiť a termín si rezervovať iba ak s nimi súhlasíte.

Tu si môžete prečítať kompletné znenie dokumentu “Pravidlá účasti“.

RADI BY SME VIRTUÁLNU REALITU VYUŽILI NA SVOJOM PODUJATÍ/ AKCII. JE TO MOŽNÉ?

Samozrejme. Základné informácie získate na  našej stránke tu, alebo nás rovno kontaktujte, radi Vám pripravíme ponuku podľa Vašich potrieb a predstáv.